Otevřeý dopis
od Karla Halouna

Ahoj Vládíku,

od našeho setkání v Obyčejném světěuplynula nějaká doba, ale pořád se v myšlenkách vracím k tomu, co jsme si říkali. Nedaří (a nepodaří) se mi zapomenout na to, co jsme spolu vespolek za ta dlouhá léta prožili a proto současnou situaci nechápu a chápat nechci. Z vlastní zkušenosti vím, že když je potřeba shromáždit argumenty pro nebo proti, není to většinou problém, protože každý svým způsobem "pravdu". Jsem moc rád, že nejsem takříkajíc "uprostřed" situace a proto nemusím dělat žádná velká rozhodnutí, ničila by mě. Jak jsem zmínil, ve hře jsou dlouholetá přátelství, chuť hráturažená ješitnost, autoritativní sklony nebo bezprostřední zkušenost s dotykem smrti - to jmenuji namátkou a v nepatrném zlomku. Jediné, co ve výčtu postrádám, je vzájemná empatie, kterou bych u starých přátel, kteří znají vzájemně nejen své klady, ale i své stinné stránky, považoval za samozřejmost. Ale dosti sentimentu.

Obyčejném světě jsme se spolu bavili také o budoucnosti logatehdy jsem si myslel, že rozhodnutí je na Michalovi. Včera jsem s Míšou telefonicky mluvilnakonec se mám rozhodnou - prý vám to nedávno říkal. Protože nejspíš vzniknou dvě Hudby Praha (jedna s dodatkem před jménem a druhá za ním, rozhoduji se takto:

Logo, nazývané pracovně Hackenstern, ani další symboly, které během let pro propagaci skupiny vznikly  (hořící oko, šrouby, srdce s hadem nebo nejnověji nůžky) nebude nadále používat žádná z Hudeb Praha jako svůj emblémVýjimku tvoří pouze případná vydání archivních nahrávek a rubriky archiv na webových stránkách. Ani jedna z kapel nebude mít na homepage žádný z těchto symbolů, mohou být užity výhradně v rubrice Historie.

Připadá mi to nejen spravedlivé, ale hlavně dobré pro orientaci v nových začátcích, do nichž vám, milí přátelé, vinšuju všem všechno nejlepší a přeju mnoho úspěchů. Velmi si vážím toho, že jsem mohl být celá léta "při tom" a svou trochou snad i přispět ke společnému dílu. Bylo to krásné a všem minulým, současným (i budoucím) členům kapely za to děkuji.

Milý Vládíku, zdravím přátelsky a doufám, že budeš informovat ty, jichž se to týká - Michalovi posílám kopii.

Karel